Дитяче Меню

Це здорова їжа, яку дитина з'їсть із задоволенням! Справжнє частування на дитяче свято. Не потрібно змушувати малюка зі сльозами на очах їсти парову котлету або курочку і яблучко - те що ми приготуємо з цих продуктів викличе захват навіть у самого вибагливого маленького гурмана! Наш дитячий кейтеринг - це неймовірно вітамінні і поживні страви для дитячих свят в Києві: день народження, шкільних свят, майстер-клас для дітей, випускний в садку чи школі, заходи для молодших класів. Кейтерінг на дитяче свято - найкраще рішення!

Здоров'я і любов - головні компоненти наших страв! І звичайно кращі продукти - адже тут важлива кожна деталь. Не знаєте, що приготувати на день народження дитини? Не потрібно ламати голову - залиште це нам. Ми складемо корисне і смачне дитяче меню на свято. Замовити частування для дитячого свята в Києві і області - десерти (без маргаринів, штучних барвників, консервантів і стабілізаторів), міні-бургери і бутербродики, штрудель і сирники - красиво оформлені, на яскравих тарілках і шпажках можна в будь-який день. Страви для дитячого свята порадують не тільки смаком і якістю, але і ціною. Наші продукти завжди свіжі, а кухарі - здорові, вмілі та відповідальні. Вам нема за що переживати. Спробуйте і переконайтеся!

Діти швидко підросли і замість дитячого свята треба готувати весілля! Завдання непросте, але і тут ми зуміємо допомогти. Замовляйте весільний кейтеринг в The Catering. Ситих і задоволених гостей гарантуємо!

Виїзне обслуговування і організація заходів від кейтеринговой компанії The Catering це завжди вчасно, якісно, ​​красиво і неймовірно смачно!
The Catering! Бездоганний смак ваших подій!