Організація кращого корпоративного харчування в Києві - це ключове завдання для нас. Якщо у Вашому офісі є м'ясоїди, вегетаріанці, сироїди - ми готові взяти на себе приготування індивідуального обіду для кожного. Меню для співробітників розробляється на тиждень. Ми враховуємо побажання кожного клієнта (на сіль, перець і спеції). Обмежуватися обідом не обов'язково - сніданок, полуденок і вечеря - також доступні для доставки. Комплексне меню на тиждень - це зручно і недорого. Замовити доставку бізнес-ланчів в ваш офіс можна на будь-який зручний час. Передбачені знижки для компаній, які люблять смачно годувати своїх співробітників!

Презентації, переговори, ділові зустрічі в офісі - ми пропонуємо міні-фуршети, організуємо кава-брейки, випічку і солодощі (в корпоративних кольорах, в брендованих обгортках). Також печиво та інші солодкі ласощі завжди доступні до замовлення.

ТОП-5 популярних позицій обідів

  1. Червоний борщ з ребром і зеленню.
  2. Салат з куркою, огірком і яйцем в сметані.
  3. Рубана куряча котлета з пюре.
  4. Філе сома запечене в травах з цукіні.
  5. Медовик домашній з горіхом.

ЧОМУ КОРПОРАТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ?

Тому що просто необхідно цінувати час компанії і її дорогоцінних співробітників. Наші ціни на комплексне харчування і обіди більш ніж помірні - сума буде рівносильна вашим витратам в магазині. Але замість того, щоб марнувати час пошуками і подорожами за їжею, працівники компанії зможуть смачно поїсти і розслабитися в свою обідню перерву. Кожен хороший керівник знає, що робота буде йти набагато краще коли підлеглі смачно поїли і як слід відпочили. Настав час покласти край вічним судочкам  і чергам до холодильника! Ваша компанія краще цього, а ваші співробітники гідні більшого! Замовляйте бізнес-ланч з доставкою від The ​​Catering вже сьогодні!

Виїзне обслуговування і організація заходів від кейтеринговой компанії The Catering це завжди вчасно, якісно, ​​красиво і неймовірно смачно!
The Catering! Бездоганний смак ваших подій!