Це краще ніж ресторан! Адже в цей особливий, неповторний, довгоочікуваний день ми приготуємо все виключно для вас, з урахуванням найменших побажань. Таких страв більше ніде і ні в кого не буде - меню складаємо індивідуально і все обов'язково потрібно буде спробувати до святкування. Весільний кейтеринг від The ​​Catering допоможе зробити вашу головну подію по-справжньому урочистою і незабутньо смачною. Замовити кейтеринг на весілля можна в будь-яку локацію за вашим вибором. Ми готові підніматися на дахи, будувати food-зони в скверах і парках, накривати найрозкішніші столи в самих незвичайних місцях.

НАШІ ЦІНИ: кейтеринг на весілля в Києві від The ​​Catering - це дуже смачно і зручно. А ціни на весільне меню - можуть приємно здивувати! Від 300 гривень на гостя. Весільне меню на людину - це закуска / стартер, основна страва і десерт-комплімент. Важливо визначиться з форматом: це може бути фуршет на весілля / весільний фуршет або ж банкет на весілля / весільний банкет. Крім цього ми пропонуємо стійки SALAD-BAR і CANDY-BAR - стартери та солодощі, якими гості люблять перекусити до початку основного заходу. Вони також стануть відмінним фоном для яскравих фото.

ЧОМУ КЕЙТЕРІНГ НА ВЕСІЛЛЯ?

"Закуски для весілля, їжа на весілля, гаряче на весілля, гарячі закуски на весілля, салати для весілля, весільне меню на людину, напої на весілля" - всі ці завдання бере на себе весільний кейтеринг. Створити меню на свій смак і догодити гостям, відсвяткувати в унікальному місці і не відволікатися на дрібниці в цей чарівний день - ось чому всім майбутнім молодятам просто необхідний весільний кейтеринг від The ​​Catering. Весілля подія особлива ії не прорепетіруешь, але заздалегідь спробувати і оцінити вибрані частування звичайно вийде. Ми приготуємо для Вас міні-версію замовлення і ви обов'язково продегустуєте страви і виберете найкращі для свого свята. Хочете асорті весільних тортів на вибір як в кіно - це до нас! Не варто хвилюватися - закуски, десерти, оформлення столів - будуть відповідати кольорам і тематиці весілля.

Розрахувати весілля - швидко і за привабливою ціною - для вас ми легко з цим впораємося. Ніколи ще весільний кейтеринг в Києві не був таким легким, доступним і надійним! Не відкладайте на завтра! Замовити кейтеринг на весілля можна вже зараз! Весілля не може чекати!

На вашому весіллі очікується безліч маленьких гостей і ви не знаєте чим їх здивувати? Не поспішайте впадати в паніку і рвати волосся! Кращий кейтеринг для дітей в Києві завжди до Ваших послуг. Ми обов'язково знайдемо смачні і корисні рішення навіть для самих маленьких гурманів.

Виїзне обслуговування і організація заходів від кейтеринговой компанії The Catering це завжди вчасно, якісно, ​​красиво і неймовірно смачно!
The Catering! Бездоганний смак ваших подій!